Close

Doorhan sekční vrata

Značková sekční vrata, která se vyrábí v Česku, v Kadani u Chomutova.

Doorhan je obrovská firma na výrobu špičkových sekčních garážových vrat z Ruské federace, tedy i česká výroba vrat Doorhan majetkově patří Rusům. To někomu vadí, někdo to vítá, ale my prodáváme vrata a řešíme především kvalitu výrobku a také prodejní a servisní služby. To je, dle našich dlouholetých zkušeností, na velmi dobré úrovni a často převyšuje některé známé značky na trhu. Doorhan postavil svou pobočku v České republice, v Kadani, nedaleko západních hranic, především pro snadnou logistiku do západní Evropy (náš trh je pro špičkovou výrobu vrat opravdu malý). Jedná se o továrnu vystavěnou “na zelené louce” a vybavenou nejmodernější technikou, která nabízí klasická i některá unikátní vratová řešení od privátních vrat až po veliká sekční vrata průmyslová.

Před několika lety se snažili soupeři na našem trhu vrata hanět, ale dlouholeté velmi dobré zkušenosti uživatelů jasně dokládají, že jde o jedny z nejlepších garážových vrat na našem trhu. A “třešničkou na dortu” je fakt, že v Doorhanu mají obecně nastavené prodejní ceny vrat velmi příznivě! Obzvláště menší vrata řady Hybrid jen těžko hledají soupeře na trhu.

Česká výroba Doorhan v Kadani je, mimo činnost výrobce kompletních garážových vrat, především výrobcem panelů – sekcí pro výrobu sekčních vrat a zde, v Česku, vyrábí panely už jen Lomax. Ostatní panely dováží a většinou nakupují v Evropě. To neznamená, že jsou nakoupené sekce špatné, ale určitě je to jisté omezení, které dává Doorhanu konkurenční výhodu a hlavně: oni vědí, co si vyrobili a co dávají do výrobku. Jejich odběratelé potvrdí, že to je celkově velmi dobrý výrobek z perfektních materiálů, s dlouhou životností a skvělým vzhledem.

Doorhan, jako jeden z prvních, prosazoval na trhu u menších garážových vrat tažné pružina na boku vrat. Některé zdejší zavedené značky dříve na taková vrata zcela bez důvodu “plivali” a dnes jsou vrata podobného systému i u nich standardním řešením pro malá vrata, kdy vysvětlují nemalé množství výhod tohoto perfektního systému. Doorhan je ale také výrobcem větších garážových vrat s klasickým torzním systémem, který je, jak je u Doorhanu zvykem, velmi robustní a přesný.

Doorhan má také své vlastní značkové pohony pro sekční garážová vrata, ale také boční silné pohony pro provoz velkých sekčních vrat průmyslových. Kromě toho, že máme velmi dobré zkušenosti s trvanlivostí a bezporuchovostí této značky, je zde zase příjemná cena pohonů a jako jedni z mála disponují množstvím náhradních dílů a zkušeným servisním týmem.

Případně si stáhněte pdf katalog o vratech Doorhan …zde!

Napište nám!

Pro kalkulaci je dobré použít kalkulační formulář, kde je dotazováno vše důležité. Je možno poptat i zde, ale pro určení ceny je nutné napsat místo montáže a velmi důležité, mimo požadovaného vzhledu, je také zadat údaj volného nadpraží (prostor nad otvorem). Případně volné ostění (prostor po stranách) a případně kontaktní telefon.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Kontrolní otázka (spočítejte, prosím - opatření proti spamu...):