Close

Automatické dveře

Prosklené automatické dveře pro vysoké zatížení provozu

Trido je také výrobcem a dodavatelem automatických, lineárně posuvných dveří. Známé prosklené vstupní, ale i interiérové automatické dveře. Uplatnění dnes mají především ve firmách, úřadech či zdravotnictví, ale stále častěji se instalují jako vstupní dveře bytových domů nebo i jako pohodlné dveře v privátních domech. Variantou jsou lineární jednokřídlé a dvoukřídlé nebo až po teleskopický systém šestikřídlových dveří. Ale efektní mohou být obloukové nebo oboustranné kruhové automatické dveře nebo celé prosklené turnikety bez přímého styku venkovního a vnitřního prostředí. Další velmi rozšířenou variantou jsou automatické dveře šípové, instalované do rohu. Trido vyrábí i prosklené, klasické otočné dveře, které také možno doplnit pohonem. Jsou možné varianty tažné i tlačné. V neposlední řadě mohou být lineární čtyřkřídlové dveře vybaveny systémem nouzového „panikového“ sklopení. 

O pohon automatických dveří se starají velmi odolné pohony, které řídí sofistikovaná elektronika. Speciální kompaktní ovladač automatiky NaviBlu. Pomocí ovládacího kolečka je možno volit z různých režimů automatiky a nastavení automatických dveří. Dále je možno prosklené dveře vybavit čtečkami karet a čipů nebo bezdotykovým spínačem. Různé pohybové radary a mikrovlnné senzory jsou nejběžnějším aktivátorem otevírání a zavíráním automatických dveří. Také je k dispozici mnoho různých dálkových ovladačů včetně ovladače “multi” pro skupinové ovládání více automatických dveří. Zabezpečení je samozřejmě i možné pomocí několika provedení klíčových spínačů. Velmi oblíbený je klíčový spínač šestipolohový, který umožní klasickým klíčem nastavit šest provozních režimů.

Případně si stáhněte pdf katalog automatických dveří Trido …zde!

Napište nám!

Pro kalkulaci je dobré použít kalkulační formulář, kde je dotazováno vše důležité. Je možno poptat i zde, ale pro určení ceny je nutné napsat místo montáže a velmi důležité, mimo požadovaného vzhledu, je také zadat údaj volného nadpraží (prostor nad otvorem). Případně volné ostění (prostor po stranách) a případně kontaktní telefon.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Kontrolní otázka (spočítejte, prosím - opatření proti spamu...):