Close

Easy sekční vrata - ekonomická varianta

Velmi oblíbená varianta špičkových garážových vrat Trido

Sekční garážová vrata Trido Easy jsou určitou alternativou k velmi levným garážovým vratům na trhu, ale v podobě, která je důstojným zástupcem prémiové značky vrat Trido. To znamená perfektní panel stejně kvalitní jako panely klasické řady Trido, ale je zde omezení výběru barev, dekorů a designů. Kompletní sortiment je u standardních vrat Trido klasická. Mechanika je  nastavena na stejnou životnost jako u hlavní řady, jen je zde omezení velikosti křídla do 3000 x do 2300 mm výšky, tedy mechanické prvky není nutno dimenzovat na těžká vrata typu 5000 mm šíře a pod, což je samozřejmě o něco výrobně levnější. Není zde počítáno s možností instalace integrovaných dveří nebo použití celoprosklené sekce. Tyto rozšiřující prvky mají homologaci pro klasickou řadu a u ekonomické varianty se s nimi nepočítá, i když nesporná kvalita i těchto sekčních vrat Trido Easy by je nutně nevylučovala.

Ohledně požadavku na volné nadpraží (prostor nad otvorem ke stropu) a požadavkem na volné ostění (prostor po stranách otvoru) jsme u Trido Easy na výborných minimálních hodnotách a to 80 mm nadpraží i 80 mm ostění.

I zde se o pohyb vrat stará jeden z nejlepších pohonů pro sekční garážová vrata a to německý Sommer. U sekčních vrat Trido Easy je v podobě pro menší vrata Sommer Basiline+. Tento pohon pro vrata je také s unikátním systémem Sommer, kdy na pevně napnuté, nepohyblivé řetězové dráze se pohybuje vlastní motor i s celým vratovým křídlem a řídicí jednotka je umístěna odděleně od motoru. Výhodou je naprosto tichý chod, výjimečně dobrá bezpečnostní funkce detekce překážky či velmi snadné nouzové odblokování pro případ výpadku dodávky elektrické energie.

Pokud splňujete rozměrové požadavky pro tato výborná vrata a pokud Vámi požadovaná podoba vratového křídla je v této nabídce: lamela, woodgrain – bílá, hnědá RAL8014, zlatý dub, ořech, mahagon nebo centrální drážka, povrch woodgrain – bílá, antracit RAL7016, zlatý dub nebo bez drážky, povrch woodgrain – bílá nebo lamela, povrch stucco – bílá, světle šedivé RAL9006 a RAL9007 a antracit RAL7016, pak jsou pro Vás tato výborná sekční vrata prémiové kvality Trido výbornou volbou!

Případně si stáhněte pdf leták garážových vrat Trido Easy …zde!

Případně si stáhněte pdf katalog o vratech Trido …zde!

Případně si stáhněte pdf katalog pohonů Sommer …zde!

Napište nám!

Pro kalkulaci je dobré použít kalkulační formulář, kde je dotazováno vše důležité. Je možno poptat i zde, ale pro určení ceny je nutné napsat místo montáže a velmi důležité, mimo požadovaného vzhledu, je také zadat údaj volného nadpraží (prostor nad otvorem). Případně volné ostění (prostor po stranách) a případně kontaktní telefon.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Kontrolní otázka (spočítejte, prosím - opatření proti spamu...):