Close

Fasádní vrata

Speciální úpravy klasických sekčních garážových vrat

Fasádní vrata jsou určitou “fajnovostí” dobrého partnera, jakým je výrobce vrat Trido. Tyto speciální úpravy u mnoha značek nedostanete a stále se ještě najde dost zákazníků, kteří požadují speciální úpravy pro individuální vzhled garážových vrat, které pak dotvářejí celkový vzhled stavby. Speciální konstrukce a speciální pohony umožní standardní sekční vrata doplnit různými obklady nebo jejich vzhled úroveň přední roviny srovnat s fasádou stavby. Takto je možno sekční vrata individualizovat například palubkovými obklady nebo různými ušlechtilými a designovými plechy. Vratové křídlo samozřejmě ztěžkne a to znamená robustnější mechaniku i silnější pohony, což zase znamená vyšší cenu takových garážových vrat.

Podoba sekcí je v zásadě vždy v nějaké základní barvě, protože vlastní vzhled sekce není důležitý, je zpravidla krytý obkladem. Pouze se volí, zda je vhodnější zvolit světlou nebo tmavou variantu, případně je možno zvolit odstín, který bude potřebný pro konečný vzhled vrat.

O pohyb vrat se může starat jeden z nejlepších pohonů pro sekční garážová vrata a to německý Sommer. Tento pohon pro garážová vrata je s unikátním systémem Sommer, kdy na pevně napnuté, nepohyblivé řetězové dráze se pohybuje vlastní motor i s celým vratovým křídlem a řídicí jednotka je umístěna odděleně od motoru. Výhodou je naprosto tichý chod, výjimečně dobrá bezpečnostní funkce detekce překážky či velmi snadné nouzové odblokování pro případ výpadku dodávky elektrické energie. Velmi často je ale nutno použít speciální, silné pohony pro těžká garážová vrata od Sommer nebo dalších kvalitních značek pohonů.

Případně si stáhněte pdf katalog garážových vrat Trido …zde!

Případně si stáhněte pdf katalog stropních pohonů Sommer …zde!

Případně si stáhněte pdf leták luxusní řady nové generace stropních pohonů Sommer …zde! 

Napište nám!

Pro kalkulaci je dobré použít kalkulační formulář, kde je dotazováno vše důležité. Je možno poptat i zde, ale pro určení ceny je nutné napsat místo montáže a velmi důležité, mimo požadovaného vzhledu, je také zadat údaj volného nadpraží (prostor nad otvorem). Případně volné ostění (prostor po stranách) a případně kontaktní telefon.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Kontrolní otázka (spočítejte, prosím - opatření proti spamu...):