Close

Klasická sekční vrata

Špičková kvalita sekčních vrat od Trida

Klasická sekční garážová vrata prémiové značky Trido. Roky laděná koncepce moderních sekčních garážových vrat s tradičním torzním systémem zkrutných pružin pro nadlehčení vratového křídla. Vyrábí se až do velikosti 6000 mm x do 3130 mm výšky, větší rozměry už spadají do řady sekčních průmyslových vrat Trido. Veškerá mechanika a celé vratové křídlo jsou navrženy bez kompromisů a šetření na nepravých místech. A dá se to poznat na první pohled. Jsou zde ještě “poctivé” seřiditelné závěsy, tiché uložení hřídelí ložiskových koleček nebo konce vedení kryté praktickým plastovým krytem. Spojení se špičkovým německým pohonem Sommer je pověstnou “třešinkou na dortu”. V neposlední řadě je dodáváno v geniálním systému balení po dvou sekcích, což velmi omezí problémy při dopravě a následné montáži na místě. V detailech je vidět řešení od úspěšné, zavedené značky!

Ohledně požadavku na volné nadpraží (prostor nad otvorem ke stropu) a požadavkem na volné ostění (prostor po stranách otvoru) jsme u Trido klasických na hodnotách: od 110 nadpraží (pružiny vzadu, s příplatkem) nebo od 220 mm standardní hodnoty pro pružiny ve předu nad otvorem, požadavek na ostění je 100 mm na každé straně.

Pro případy instalací některých vzhledů panelů, které nejsou dostupné u Trido Easy a pro případy, kdy je technicky vhodnější zvolit mechaniku tažných pružin (třeba méně nosný strop), je dnes v nabídce výrobce Trido i tato mechaniku u klasických vrat Trido, kdy je pak požadavek na nadpraží i ostění jen 80 mm. Zde je možno kombinovat s kompletním sortimentem panelů, například hladké provedení v dekorech z rozšířené řady dekorů.

O pohyb vrat se stará jeden z nejlepších pohonů pro sekční garážová vrata a to německý Sommer. Tento pohon pro garážová vrata je s unikátním systémem Sommer, kdy na pevně napnuté, nepohyblivé řetězové dráze se pohybuje vlastní motor i s celým vratovým křídlem a řídicí jednotka je umístěna odděleně od motoru. Výhodou je naprosto tichý chod, výjimečně dobrá bezpečnostní funkce detekce překážky či velmi snadné nouzové odblokování pro případ výpadku dodávky elektrické energie.

Podoba vratového křídla může být nabídce: lamela, drážka i bez drážky, povrch woodgrain, stucco i hladký. V nabídce jsou základní barvy, vybraná – stříkaná barva z palety RAL, základní dřevodekory nebo dekory z rozšířené řady dřevo a dalších dekorů. Ale ne všechny možnosti kombinací jsou dostupné a možné. Například rozšířená řada se kombinuje jen s hladkým povrchem a podobně.

Případně sortiment panelů Trido …zde!

Případně sortiment rozšířených dekorů Trido…zde!

Možnosti instalace v ostění u mechanik Trido …zde!

Případně si stáhněte pdf katalog garážových vrat Trido …zde!

Případně si stáhněte pdf katalog stropních pohonů Sommer …zde!

Případně si stáhněte pdf leták luxusní řady nové generace stropních pohonů Sommer …zde! 

Napište nám!

Pro kalkulaci je dobré použít kalkulační formulář, kde je dotazováno vše důležité. Je možno poptat i zde, ale pro určení ceny je nutné napsat místo montáže a velmi důležité, mimo požadovaného vzhledu, je také zadat údaj volného nadpraží (prostor nad otvorem). Případně volné ostění (prostor po stranách) a případně kontaktní telefon.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Kontrolní otázka (spočítejte, prosím - opatření proti spamu...):