Close

Křídlová vrata Trido

Klasická garážová křídlová vrata

Pokud mluvíme o klasických garážových vratech, je jasně řeč o vratech křídlových, která zpravidla tvoří dvě křídla, buď symetrická nebo je jedno menší než druhé. Většinou je jedno křídlo vrat aktivní a funguje jako klasické vstupní dveře a druhé je aretováno a příležitostně slouží k plnému otevření vrat a kompletnímu zpřístupnění otvoru. Křídlová vrata na trhu mohou být z místní výroby šikovného řemeslníka nebo jde o různou kvalitu strojové výroby. My nabízíme křídlová garážová vrataTrido, která jsou velmi kvalitním a také luxusním výrobkem. Vysoká cena tohoto výrobku je také dána potřebou velkého podílu ruční práce, jinak by přesnost křídel nebyla funkčně perfektní. Výplň tvoří stejné sekce, vyplněné pěnou, jako u sekčních vrat Trido, tedy izolační vlastnosti jsou velmi dobré. Tyto sekce jsou fixované v kovovém rámu, který je ještě krytý hliníkovými profily. Obě křídla jsou ještě po celém obvodu zatěsněna kvalitním těsněním. Je možno volit různé varianty prahu, bez prahu, různé varianty kování i fixace křídel.

Podoba vratového křídla – výplně může být v nabídce: lamela, drážka i bez drážky, povrch woodgrain, stucco i hladký. V nabídce jsou základní barvy, vybraná, stříkaná barva z palety RAL, základní dřevodekory nebo dřevodekory z rozšířené řady dekorů. Ale ne všechny možnosti kombinací jsou dostupné a možné. Například rozšířená řada se kombinuje jen s hladkým povrchem a podobně.

Vratové křídlo je orámováno hliníkovými profily, které jsou ve standardu v přírodní podobě, ale je možno je, za příplatek, stříkat do zvolené barvy, nejčastěji k barvě vlastní výplně těchto luxusních garážových vrat. Je možnost i rozdělit tyto profily pro ještě lepší tepelné vlastnosti křídel vrat, ale je to poměrně technicky složité a tedy také drahé.

Primárně jsou tato garážová vrata konstruována spíše bez pohonu, kdy jsou používána jako klasické vchodové dveře. Pokud zvolíme pohon, nejde už tato přirozená funkce, ruční vchodové dveře použít. Trido má sice patentovaný systém, kdy to možné je, ale je to drahý a ne zcela spolehlivý mechanismus. Spíše pohon u tohoto typu garážových vrat nedoporučujeme. Samozřejmě je možnost i zde použít jeden z nejlepších pohonů pro sekční garážová vrata a to německý Sommer. Tento pohon pro garážová vrata je s unikátním systémem Sommer, kdy na pevně napnuté, nepohyblivé řetězové dráze se pohybuje vlastní motor i s celým vratovým křídlem a řídicí jednotka je umístěna odděleně od motoru. Výhodou je naprosto tichý chod, výjimečně dobrá bezpečnostní funkce detekce překážky či velmi snadné nouzové odblokování pro případ výpadku dodávky elektrické energie.

Případně si stáhněte pdf leták produktu …zde!

Případně sortiment panelů Trido …zde!

Případně sortiment rozšířených dekorů Trido…zde!

Případně si stáhněte pdf katalog garážových vrat Trido …zde!

Napište nám!

Pro kalkulaci je dobré použít kalkulační formulář, kde je dotazováno vše důležité. Je možno poptat i zde, ale pro určení ceny je nutné napsat místo montáže a velmi důležité, mimo požadovaného vzhledu, je také zadat údaj volného nadpraží (prostor nad otvorem). Případně volné ostění (prostor po stranách) a případně kontaktní telefon.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Kontrolní otázka (spočítejte, prosím - opatření proti spamu...):