Close

Průmyslová sekční vrata

Sekční garážová vrata pro průmysl od Trida

Průmyslová sekční vrata Trido jsou klasická vrata Trido, pouze technicky upravená pro velké hmotnosti a rozměry vratového křídla. Veškerá konstrukce je masivnější a jsou některé další funkční a bezpečnostní prvky, které privátní garážová vrata zpravidla nepotřebují. Jinak jde o vrata značky Trido, tedy prémiová značka i v segmentu průmyslových garážových vrat. Samozřejmě, v průmyslu jsou často vyžadována garážová vrata celoprosklená a tedy i Trido nabízí tyto speciály pod označením Matrix A1. Trido také, jako jedni z mála, umí prosklení s opravdovým sklem, kde můsí být sklo bezpodmínečně chráněno bezpečnostní fólií. Jde tam samozřejmě o lepší požární odolnost. Samozřejmostí je také možnost instalace integrovaných dveří v křídle průmyslových sekčních vrat, i v průmyslových je možné mít dveře s ultranízkým prahem. V tomto případě je nutno, u bočních průmyslových pohonů, instalovat vysouvací bezpečnostní fotozávory, klasickou optickou lištu není možno instalovat, není prostor. Zahrnuje různé průmyslové doplňky jako například tahové spínače a podobně.

Podoba vratového křídla je standardně v nabídce: lamela, povrch stucco – panel T6 Industry, základní barvy nebo vybraná barva RAL. U Trido je ale možné i v průmyslu mít vrata s designovými panely třeba s hladkým povrchem a například v dřevodekoru zlatý dub a podobně. Ostatně, s požadavky na designový vzhled průmyslových vrat se dnes setkáváme stále častěji, protože rekonstruované a nově stavěné provozovny jsou dnes stále častěji navrhovány jako estetické budovy s působivým vzhledem.

I v průmyslových aplikacích nabízíme pro menší vrata (do 15 m2) silný stropní pohon Sommer Marathon. Německý Sommer – jeden z nejlepších pohonů pro sekční garážová vrata. Tento pohon pro garážová vrata je s unikátním systémem Sommer, kdy na pevně napnuté, nepohyblivé řetězové dráze se pohybuje vlastní motor i s celým vratovým křídlem a řídicí jednotka je umístěna odděleně od motoru. Výhodou je naprosto tichý chod, výjimečně dobrá bezpečnostní funkce detekce překážky či velmi snadné nouzové odblokování pro případ výpadku dodávky elektrické energie.

Ale klasikou průmyslových sekčních vrat je boční průmyslový pohon, u Trido nejčastěji volíme špičkový německý Gfa, u vrat s menším provozem někdy také spolehlivý BFT známého italského výrobce kvalitních pohonů. V nabídce je kompletní sortiment bezpečnostních prvků povinné nebo i jen pojistné výbavy. Řízení jak jen na “mrtvého může” (při zavírání vrat musí obsluha držet tlačítko po celou dobu pohybu vrat – “muž” v tu chvíli nic jiného nedělá) a nebo jsou pohony vybaveny pulzním řízením a kompletním dálkovým ovládáním, ale zde už je nutno přidávat další bezpečnostní prvky. Výjimkou je italský BFT, protože ten je vybaven absolutním enkodérem, má 24 V motor a tedy perfektně detekuje překážku.

Případně si stáhněte pdf katalog průmyslový vrat Trido …zde!

Případně si stáhněte pdf katalog bočních průmyslových pohonů Gfa …zde!

Případně si stáhněte pdf katalog stropních pohonů Sommer …zde!

Napište nám!

Pro kalkulaci je dobré použít kalkulační formulář, kde je dotazováno vše důležité. Je možno poptat i zde, ale pro určení ceny je nutné napsat místo montáže a velmi důležité, mimo požadovaného vzhledu, je také zadat údaj volného nadpraží (prostor nad otvorem). Případně volné ostění (prostor po stranách) a případně kontaktní telefon.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Kontrolní otázka (spočítejte, prosím - opatření proti spamu...):